ΑΡΧΙΚΗ    ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ    ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ    ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ    ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ    ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ


"Φωτογραφίες και σύντομα βιογραφικά των υποψηφίων έχουν αναρτηθεί και θα τα βρείτε στο blog μας πατώντας εδώ"


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ  3.697  17,89%

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΣΙΝΗΣ  803  22,05%

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΙΔΕΑΣ  555  11,17%

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  1.912  20,24%

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Ν.ΤΙΡΥΝΘΑΣ  427  16,38


Οι υποψήφιοι του συνδυασμού μας

Οι ψήφοι που έλαβαν στις 7 Νοεμβρίου 2010

ΝΑΥΠΛΙΟ ΝΕΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΙΝΗΣ  803 (1)

1. ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ  117

2. ΔΙΔΥΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΝΕΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  43

3. ΚΑΖΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  350

4. ΛΟΥΜΠΑΡΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ  128

5. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  198

6. ΤΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  177     

7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  328

8. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  411

9. ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  418

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΔΕΑΣ  555

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ  142

2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  21

3. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  68

4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΣΚΛΗΠΙΑΣ (ΑΝΤΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  63

5. ΜΕΓΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  103

6. ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  339

7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  64

8. ΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  206

9. ΡΑΛΛΗ - ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  526

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ  1.912 (2)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  168

2. ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  235

3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  229

4. ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  135

5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  91

6. ΘΕΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  351

7. ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  282

8. ΚΑΤΣΙΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  79

9. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ  102

10. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ  256

11. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  250

12. ΛΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  322

13. ΜΑΖΗ - ΛΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  47

14. ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  214

15. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  185

16. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  260

17. ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  252

18. ΝΤΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  71

19. ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  316

20. ΠΙΤΕΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  42

21. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  201

22. ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  66

23. ΣΤΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ  240

24. ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ - ΜΕΪΔΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΤΑΣΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  142

25. ΦΑΣΙΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  83

26. ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ  216

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ  427

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  163

2. ΚΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  82 

3. ΚΑΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  161     

4. ΜΠΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  212

5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  69

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ  1.615 (1)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΚΑΡΑΜΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  243

2. ΑΥΓΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  437

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  92

4. ΚΑΒΒΑΘΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  64

5. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  35

6. ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  150

7. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  73

8. ΠΟΛΥΖΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  71

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ  160 (1)

1. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  17

2. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  26

3. ΣΟΥΡΣΟΥ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  55

4. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ  45

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΥ  209 (1)

1. ΒΟΜΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  113

2. ΓΟΓΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  44

3. ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  22

4. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ  11

5. ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ  133

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  88

1. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΟΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  37

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΥ  116

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  27

2. ΔΑΓΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  75

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΥΦΙΟΥ  61

1. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  55

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ  67

1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  7

2. ΠΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  23

3. ΤΖΑΡΙΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  28

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ  128 (1)

1. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  79

2. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  26

3. ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  9

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΙΑΣ  152

1. ΚΟΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  104

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΙΝΗΣ  231 (1)

1. ΒΑΡΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  50

2. ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19

3. ΣΥΝΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  49

4. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  94

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ  233 (1)

1. ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  90

2. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  17

3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  69

4. ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  20

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΙΟΥ  32

1. ΜΑΚΡΗ - ΠΙΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  27

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΡΙΩΝ  103

1. ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  40

2. ΤΖΑΜΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  48

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΝΑΖΑΙΙΚΩΝ  27

1. ΔΑΓΡΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ  15

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΚΙΩΝ  91 (1)

1. ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  11

2. ΜΑΡΙΝΗ - ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ  13

3. ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  54

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΕΣΗ  55

1. ΚΑΡΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  40

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΔΕΑΣ  31

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ  28

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΡΟΕΙΝΟΥ  151 (1)

1. ΚΑΖΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  94

2. ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  18

3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  30

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΙΩΤΙΚΩΝ  54

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  25

2. ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ  11

3. ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ  6


Copyright © 2010 www.nafplioneaelpida.gr